Нам 20 років!

Аксон

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

montЯк нервова система пов'язує всі клітини нашого організму, так і https://paslpossion.com/kokkola-kupit-kokain-shishki-boshki-gashish-amfetamin-geroin-mdma-ekstazi-skorost-mefedron.html структуровані кабельні системи пов'язують наші електронні пристрої між собою. Вам необхідно пов'язати комп'ютери, підключити телефон або телебачення, контролювати клімат всередині приміщень, убезпечити себе і своє майно від пожежі або крадіжки? Всі ці та багато інших завдань вирішуються за допомогою СКС.

Проектування СКС є найважливішим етапом. Від нього залежатиме надійність, гнучкість і можливість розширення системи, час і вартість монтажу, терміни здачі системи в експлуатацію. Проектування трудомісткий і відповідальний процес, часто займає часу не менше, ніж сам процес монтажу. Необхідно врахувати безліч чинників, на різних стадіях проектування.

 

Далі деякі процедури:

  • Необхідно, визначити призначення (локальна мережа, телефонія, відеоспостереження, контроль доступу і т.д.) і кількість точок підключення обладнання та їх розміщення, характеристики кабельної системи, а також місце розміщення центрального вузла. Цей етап визначає тип і категорію кабелю та комплектуючих системи, а також клас, габарити і тип обладнання центрального вузла;
  • Необхідно визначити особливості приміщень і спосіб монтажу кабельної системи. На цьому етапі необхідно розрахувати кількість і тип кабелю і можливість установки проміжних вузлових точок, для скорочення його кількості, спосіб прокладки кабелю (в лотках, в коробі, в трубі, в стінах і т.п.), а також необхідно учестьісточнікі електромагнітних завад, які можуть знизити характеристики всієї системи;
  • Завершальний етап вибору обладнання та комплектуючих. Необхідно врахувати варіантикомплектующіх і обладнання відповідно до вимог та побажань замовника. На сьогоднішній день, є безліч різних кольорів і форм, комплектуючих і устаткування, а деякі виробники можуть виготовити ексклюзивні моделі, залишається лише вибрати потрібний варіант;
  • Необхідно розрахувати обсяг і порядок виконання робіт, а також способи оптимального використання кабелю та витратних матеріалів, а також розробити принцип маркування. Саме цей етап визначить терміни виконання робіт та їх вартість. Також саме, завдяки правильному розрахунку, замовник не отримає зайві багатометрові шматки кабелю в залишках бухт і коробку з комплектуючими та витратними матеріалами, які сплачені та марні для нього.

Інженер, ознайомившись з правильно складеним проектом, зможе виконати монтаж в найкоротші терміни, не відволікаючись на вивчення особливостей обладнання, монтажу та заміри безпосередньо на об'єкті.

Монтаж СКС трудомісткий процес, який має безліч тонкощів. Тільки фахівець з багаторічним стажем зможе якісно закріпити всі елементи, прокласти кабель, не пошкодивши його, дотримуючись необхідні кути вигину і навантаження на розтягнення і правильно виконати кроссіровкі вузлів і точок підключення. Чим же загрожує неякісно виконаний монтаж? Можливо, в перший рік Ви й не помітите відмінностей, якщо дотримувалися хоч якісь норми, але згодом можуть з'явитися пропадания з'єднання, помилки в передачі даних, часті виходи з ладу портів обладнання, не кажучи про естетичні проблеми з відвалилися елементами. При якісно виконаному монтажі, система прослужить десятиліттями, без зміни характеристик і необхідності ремонту.

Фахівці нашої компанії мають стаж більше десяти років у побудові локальних і телефонних систем, систем відеоспостереження та контролю доступу. Наша компанія приділяє однакову увагу як проектування та монтажу, так тестуванню і маркування.

Маркування є найважливішим елементом в працюючій системі. Вона знижує час змін комутації, підключення та відключення устаткування і локалізації несправностей в кілька разів. Будь який адміністратор зможе легко розібратись в промаркованій системі.

Деякі кажуть, що провідні системи це минуле століття і рекомендують використовувати бездротові. Ми можемо сміливо спростувати ці доводи. Основною проблемою є захищеність бездротових технологій. Якщо від злому бездротової мережі, «простим умільцем», можна абияк захиститися, то від серйозних комплексів перехоплення сигналів і заглушувачів сигналу захиститися не вдасться. Також якість бездротового зв'язку сильно залежить від коливань ефіру, що унеможливлює прогнозування можливих збоїв. Завдяки зростанню кількості бездротових пристроїв, з кожним роком все важче знайти вільну частоту каналу. Пристрої, що працюють на одній частоті, починають заважати один одному. Характерні проблеми це обриви і низька швидкість з'єднання, помилки при завантаженні файлів, обриви з'єднання з коммутирующим обладнанням та багато іншого.

Якщо для Вас важливі надійність, захищеність і стабільність роботи, то альтернативи кабельним системам не існує.

Ціни на послуги
Маркування, складання детальної карти мережі (до 10 вузлів) від 400 грн
Налаштування локальної мережі, за наявності карти мережі (за точку підключення) 30-60 грн
Налаштування локальної мережі, за відсутності карти мережі (за точку підключення) від 100 грн
Налаштування коммутаційного обладнання (за одиницю) від 100 грн
Налаштування NAS сховища від 300 грн