go site Нам 20 років!

Аксон

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

UPGRADE-logoЗ кожним роком, програмне забезпечення стає все більш ресурсоємним, комп'ютер починає працювати повільніше, обсягу оперативної пам'яті починає не вистачати, місця на жорсткому диску стає все менше. Вам не вистачає певних портів або наявні вийшли з ладу? Вам може допомогти модернізація комп'ютера.

Процес модернізації комп'ютера починається з чистки, огляду та діагностики. Якщо Ви проводите чистку комп'ютера, то пам'ятайте, що побутові прилади не підходять для цього завдання. Мікросхеми виходять з ладу, якщо їх вражає статичну електрику, тому необхідно використовувати спеціальний інструмент для очищення. Далі йде аналіз системи, для виявлення причини браку ресурсів та доступності комплектуючих для їх збільшення. Іноді збірка нової системи, обходиться дешевше, ніж модернізація старої, тому потрібна оцінка вартості. Далі слідує процес заміни або додавання комплектуючих, і завершує модернізацію комплексна діагностика і тестування. Фахівці нашої компанії проконсультують Вас в питанні модернізації і в разі необхідності, виконають її якісно.

zamena-pamjatiЯк правило, для комп'ютерів молодше двох років, є достатня кількість комплектуючих на ринку, залишається лише підібрати сумісні з наявною системою. У таких комп'ютерах можна замінити процесор і відеокарту на більш продуктивні, додати оперативної пам'яті або замінити жорсткий диск на більш швидкий і з великим об'ємом.

Для комп'ютерів від двох до чотирьох років, комплектуючі маються в невеликих кількостях, і процес модернізації може виявитися більш проблематичним. Як правило, для таких комп'ютерів доступні лише оперативна пам'ять, жорсткі диски і відеокарти. Жорсткі диски знижують продуктивність з плином часу, тому подумайте про заміну, а якщо Ви активно використовуєте комп'ютер, то вона Вам необхідна.

Якщо Ваш комп'ютер старше чотирьох років, то Вам необхідна модернізація. Ми рекомендуємо замінити блок живлення і жорсткий диск. Вихід з ладу блоку живлення може спричинити за собою вихід з ладу всіх комплектуючих, що спричинить додаткові витрати і загрожує втратою всієї інформації. Що стосується жорсткого диска, то термін його служби не перевищує п'яти років активного використання. Є деякі зразки, які прослужили і більше десяти років, але більшість виходить з ладу після п'яти років активної роботи. Оперативна пам'ять, як правило, доступна для таких комп'ютерів, і обсяг можна збільшити, в разі її недостатності.

У нашому сервісному центрі є підмінний фонд комплектуючих, для ремонту гарантійних комп'ютерів нашого виробництва, який, як правило, залишається після терміну закінчення гарантії і може бути використаний для модернізації Вашого комп'ютера.

Ціни на послуги
Консультація 0 грн
Модернізація комп'ютера (без матеріалів) від 150 грн