Нам 20 років!

Аксон

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

kopirРідко продавці обладнання звертають увагу покупців на такі фактори, як необхідність профілактичних робіт і навантажувальну здатність. Перевищення здатності навантаження призводить до виходу з ладу устаткування і автоматично позбавляє гарантії. Профілактичні роботи необхідні не тільки для підтримки якості друку і копіювання Вашої техніки, але для продовження терміну служби і для попередження багатьох поломок. Пил і відпрацювання тонера осідають на механічних деталях і контактах, що призводить до порушення роботи тракту проходу паперу, погіршення тепловіддачі і якості друку, а при тривалій відсутності профілактики аж до виходу з ладу електричних ланцюгів обладнання. Обладнання не затягує папір, застряє лист при друку, друкує світло, показує помилки картриджа або застрягання паперу, і багато іншого це наслідки несвоєчасної або неякісної профілактики.

https://suniowset.com/tsele-kupit-zakladku-kokain-geroin-gashish-spais-ekstazi-mefedron-amfetamin-mdma-shishki-boshki.html Окремо можна виділити заправку картриджів. Як би не відбудовували картридж, який би тонер НЕ підбирали, він ніколи не буде наближений до якості оригіналу, виготовленого на заводі виробника. Це накладає відбиток на роботу пристрою, скорочує термін його служби. Ми рекомендуємо звертатися тільки до кваліфікованих фахівців для заправки та відновлення картриджів, щоб мінімізувати збиток для пристроїв.

Ремонт пристроїв друку складний процес. Необхідно не тільки замінити або відремонтувати певний механізм, що саме по собі вимагає кваліфікованого інженера, але й провести точну діагностику. Часто буває, що погана робота одного механізму викликає часті поломки іншого. Фахівці нашої компанії точно визначать причину поломки і виконають якісний ремонт.

Наша компанія використовує тільки якісні елементи і механізми для ремонту. Тим не менш, якщо вартість буде для Вас великий, ми зможемо запропонувати альтернативне рішення ремонту.

Ціни на послуги
Діагностика виробу (входить до вартості ремонту) від 30 грн
Профілактичне обслуговування від 50 грн
Ремонт принтера від 100 грн
Ремонт БФП від 100 грн
Ремонт копіювального апарату від 120 грн
Ремонт факсу від 100 грн
Ремонт сканера від 80 грн