source url Нам 20 років!

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

remont-kompjuterov-makeevkaБудь-яке складання починаеться з вибору обладнання. Існує кілька критеріїв, які встановлюють необхідність тих, чи інших комплектуючих:

 • Модель користування:
  • Офісні програми, перегляд відео, прослуховування музики, робота в інтернеті. Для данних задач достатньо компьютера з мінімальним набором бюджетних комплектуючих;
  • Конвертація відео, робота з двохвимірною графікою, прості ігри. Для вирішення подібних задач потрібен продуктивний процесор, підвищенний об'єм оперативної пам'яті та жорсткого диска;
  • Ігри та робота з трьохвимірною графікою. Такі задачі потребують високопродуктивних процесора, графічного адаптера, оперативної пам'яті та жорсткого диска;
  • Специфічні задачі.
 • Можливість модернізації;
 • Габаритні розміри, колір, рівень шуму та енергоспоживання.

Визначившись з моделлю використання, необхідно продумати, чи будете Ви, в майбутньому, покращувати комп'ютер. Якщо плануєте проводити модернізацію протягом року, тоді необхідно подбати про початковій конфігурації материнської плати і потужності блоку живлення.

Останній критерій істотно влият на остаточну вартість. Малошумні вентилятори і корпусу зі звукоізоляцією коштують у кілька разів дорожче звичайних, блоки живлення з високим ККД (Коефіцієнт корисної дії) і низьким споживанням в режимі очікування, теж є дорогими. Вибираючи габарит, слід пам'ятати, що в маленький корпус неможливо встановити продуктивну відеокарту і потужний блок живлення.

Після визначення критеріїв, необхідно вибрати комплектуючі з десятків схожих. Тут потрібно керуватися не тільки якістю або ціною, але і сумісністю цих комплектуючих між собою. Наші фахівці підберуть найкращий варіант, відповідний Вашому бюджету.

Перед складанням, необхідно зробити первинний огляд устаткування, на предмет зовнішніх несправностей. Може статися, що несправність може призвести до короткого замикання, яке виведе з ладу всі комплектуючі. Збірку неоходімо виробляти в певній послідовності, в чистому приміщенні, з використанням засобів захисту від статичної електрики. Після складання необхідно провести різні випробування і тести, після чого слід установка операційної системи. Довертесь професіоналам у питанні збірки!

Наша компанія, є виробником персональних комп'ютерів з 1995 року, ми маємо зареєстрований товарний знак і багато разів проходили державну і міжнародну сертифікацію. Кожен комп'ютер проходить кілька ступенів перевірки фахівцями та програмами для тестування.

Ціни на послуги
Консультація 0 грн
Складання системного блока від 100 грн