follow url Нам 20 років!

Аксон

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

Logo-redАнтивірус є найважливішою програмою, для забезпечення безпеки Ваших особистих даних, використовуваних на комп'ютері та забезпеченні його працездатності. Шкідливі програми можуть викрадати Ваші особисті дані і паролі, спостерігати за всіма вашими діями, використовувати Ваш комп'ютер для централізованих хакерських атак і дозволяти керувати вашим комп'ютером зловмисникам, проводячи незаконні операції. Шкідливі програми можуть зіпсувати наявну інформацію, уповільнити роботу комп'ютера, привести до непрацездатності операційної системи і навіть до виходу з ладу обладнання.

Антивірусного програмного забезпечення існує дуже багато, воно має різні додаткові функції. При цьому потрібно враховувати продуктивність і способи використання комп'ютера, для правильного вибору антивірусного програмного забезпечення. Наші фахівці, користуючись багаторічним опитомработи з антивірусним програмним забезпеченням, допоможуть Вам підібрати відповідне рішення.

1363190162 kasperskyАле, навіть, встановивши найкращий антивірус, Ви не захистите комп'ютер від більшості шкідливих програм. Необхідна правильна настройка. Але не завжди буває достатньо налаштувати антивірус один раз, іноді потрібна зміна параметрів, залежно від середовища використання. Наприклад, у громадських місцях потрібен підвищений рівень захисту, що приводить до істотного зниження продуктивності персонального комп'ютера, а переглядаючи кіно граючи в ігри або працюючи з локальними ресурсами і програмами, захист потрібна мінімальна. Наші фахівці зможуть налаштувати Вам антивірус, згідно необхідному рівню захисту, проконсультують, як правильно використовувати антивірус, залежно від ситуацій.

Ціни на послуги
Встановлення та налаштування антивіруса, оновлення бази 90 грн
Лікування вірусів від 60 грн