продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

installing-drivers

Установка драйверів є найважливішим кроком, після установки операційної системи. Драйвера, це програмне забезпечення, що дозволяє оптимально і повною мірою використовувати всі можливості обладнання. Так, деяке обладнання може працювати на універсальному драйвері, присутньому в операційній системі, але буде працювати повільніше, і не буде підтримувати весь набір функцій, закладених виробником, можливі збої в роботі. Чи не коректний драйвер, згодом, може призвести до виходу з ладу обладнання. Відсоток виходу з ладу обладнання малий, але все ж краще подбати про встановлення драйвера, ніж купувати нове обладнання.

Установка драйверів, не завжди просте завдання. Деякі виробники надають драйвера у вигляді набору файлів, і необхідно знати, як виконати установку. Так само є ряд драйверів, які не пройшли перевірку на сумісність з операційною системою. Буває й так, що не всі версії драйверів для конкретного обладнання, сумісні з конкретною версією цього обладнання. Все це робить процес установки драйвера, складною роботою.

Довіртеся нашим фахівцям, вони підберуть і встановлять драйвери коректно, і Ви зможете безпечно і в повному обсязі використовувати Ваше обладнання.

Ціни на послуги
Встановлення драйверів (за одиницю), при наявності установочного диска у замовника 5 грн
Встановлення драйверів (за одиницю), при відсутності установочного диска у замовника 15 грн