Аксон

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

7D2nKzGk1AkУстановка програмного забезпечення може виявитися важким завданням для рядового користувача. Багато програм мають кілька способів установки, простий і розширені способи. Часто, у разі простої установки програми, нам встановлюється додаткове непотрібне програмне обеспеченіе.Даже у випадку, якщо в процесі установки, спливає питання, чи встановлювати те чи інше програмне забезпечення, то пересічний користувач не завжди зможе зрозуміти чи потрібно воно йому, встановлюючи всі поспіль, і тим самим знижуючи продуктивність операційної системи і іноді інших програм. У процесі розширеної установки багатьох програм нам пропонують вибрати параметри установки, які ставлять у глухий кут рядового користувача, без глибоких технічних знань. Часто буває, що для установки або роботи програми, потрібно встановити іншу програму або набір програм. Також потрібно враховувати сумісність нового програмного забезпечення з уже наявними програмами, драйверами і операційною системою.

Встановивши програмне забезпечення, ми часто зустрічаємося з необхідністю початкового налаштування. Це теж може викликати труднощі у рядового користувача, без великих технічних знань.

Окремим питанням є введення і активація ліцензії купленого програмного забезпечення. Зазвичай ввівши ліцензію на програмне забезпечення, багато хто забуває активувати ліцензію, згодом приводить до непрацездатності програмного забезпечення. Іноді доводиться встановлювати заново програмне забезпечення, для активації ліцензії.

Наші фахівці зможуть підібрати, встановити і налаштувати програмне забезпечення, щоб воно не конфліктувало і працювало з оптимальною продуктивністю, допоможемо заповнити необхідні дані ліцензії та активувати її.

Ціни на послуги
Встановлення Office програм (за одиницю) 60 грн
Встановлення програвачів, архіваторів (за комплект) 60 грн
Встановлення спеціалізованого ПЗ від 30 грн
Усунення збоїв ПЗ від 60 грн
Налаштування ПЗ від 30 грн