Нам 20 років!

Аксон

продаж та ремонт

техніки

Завантажити прайс: Послуги / Товари

(044) 236 - 99 - 02; (044) 236 - 99 - 03

03056, м. Київ, вул. Боткіна 1

ст.м. Політехнічний інститут

НТУУ "КПІ", корпус 28 (ФАКС)

zВиробники друкарської техніки випускають і рекомендують використовувати тільки оригінальні витратні матеріали зокрема картриджі. Оригінальні ж коштують досить дорого, тому це є основою доходу від продажу друкарської техніки. З метою економії витрат на витратних матеріалах, споживач вдається до Кольдинг купить кокаин, амф бошка меф и ск заправці (відновленню) картриджів. Заправка - це відносно не складний, але досить трудомісткий процес, що представляє собою заміну (відновлення) друкуючих матеріалів - так званих порошків. У більшості люди думають, що заправити картридж - це просто засипати тонер або девелопер. Насправді не все так просто, існує багато моделей картриджів, які заправляються зовсім по різному, при цьому використовують свій певний тонер і певний обсяг. Якщо не дотримуватися цих вимог, то якість друку отримаєте поганим чи взагалі картридж працювати не буде. далі, найважливіші етапи процесу заправки картриджа -це очищення бункера від залишків старого і відпрацьованого тонера, очищення ракеля, леза дозування, вала первинного заряду виконується очищення спеціальними розчинниками. Збірка так само є дуже важливим етапом, тому повинна бути виконана якісна розбирання, герметична збірка корпусу, мастило шестерень, і обробка фотобарабана спеціальної старт-пудрою. Не дотримання цих вимог може сприяти сірому фону або різноманітним плямам на відбитку. Не слід забувати, що основна маса сучасних картриджів використовує чіпи, як варіант захисту та сервісу при експлуатації картриджа. Як правило, при заправці картридж потрібна заміна чіпа - запорука правильності подальшої експлуатації.

важливо знати! неправильно виконана заправка зменшує ресурс експлуатації самого друкувального пристрою і може призводити до дорогим поломок!

Відновлення (ремонт) картриджів

По скільки в процесі роботи, деталі картриджа зношуються, їх доводиться міняти. Як правило, процес востановления виконується після двох-трьох заправок, а індикатором цього є отпечатаний аркуш паперу (зразок) на даному картриджі. У процесі експлуатації стирається механічно поверхню фото-барабана, і з'являються подряпини. Вал переносу заряду може змінити свої фізичні властивості, лезо дозування і ракель може прилягати не рівномірно внаслідок зносу. Видрукуваний зразок і є показником того, які роботи необхідно виконати для подальшої експлуатації картриджа. Процес відновлення супроводжується повним розбиранням картриджа з дотриманням вище викладених етапів процесу заправки. У процесі відновлення підлягають заміні відповідні компоненти картриджа і додатково перевіряється корпус на предмет механічних пошкоджень, тому при тривалій експлуатації можуть виникати ушкодження впливають на якість друку.

Відновлення картриджа включає в себе процес заправки

Чому заправку картриджів ми рекомендуємо у нас?

Самостійно заправляти картридж або виклик сервіс-інженера до вас, має ряд недоліків:

  • Якщо заправлятьсамостоятельно, ви зможете заощадите 20-40 грн. але якісно виконати роботу ви не зможете без спеціального обладнання, при томне правильно заправлений картридж може пошкодити принтер і поломка може скласти на порядок більшу суму від економії;
  • Якщо заправляти вдавшись до допомоги сервіс-інженера на вашій території, ваші витрати збільшаться на 20-50 грн, при цьому складно забезпечити правильний процес заправки, т.к. в лабораторії використовується заправна станція, робоче місце обладнане спеціальним освітленням, пилососом для тонера, набором інструментів та ін. Без цього якісно заправити картридж не завжди можна. При цьому тонер використовуваний для заправки і при розбиранні картриджа, неминуче розпорошується в повітрі і на поверхні навколо місця ремонту, а потім ви будете дихати цієї не безпечною сумішшю. Частинки настільки дрібні, що могутпронікатьчерез одяг на шкіру і в очі. Тонер є канцерогенною речовиною, рекомендуємо уникати прямого контакту, особливо дихати ним. У лабораторних умовах використовуються спеціальні распіратор. Економте своє здоров'я і здоров'я своїх оточуючих.

З цього ми не виконуємо данни вид робіт на виїзді і не рекомендуемвам заправляти картриджі в житлових та робочих приміщеннях.

Якщо ви виконуєте заправку у нас - ви отримуєте гарантію на виконані нами роботи!